Działalność krajowa

Koleżanki i Koledzy
/ Kategorie: Pamiętamy

Zmarł Andrzej Lasoń

Ze smutkiem informujemy, że 24 kwietnia br. w wieku 65 lat zmarł

Andrzej Lasoń

Członek naszego klubu od 1974 roku.

Uroczystość pogrzebowa została odprawiona 30 kwietnia br. o godz. 14.20 w Sali pożegnań (po prawej stronie od wejścia głównego) na Cmentarzu Rakowickim.
Msza Św. w intencji ś.p. Andrzeja zostanie odprawiona w kościele NMP z Lourdes przy ul. Misjonarskiej 37 w Krakowie w dniu 1 maja br. o godz. 18.30

 


 

Spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem może nas zaskoczyć! W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, dzieląc się w rozmowie z Andrzejem wakacyjnymi wspomnieniami, nagle usłyszałam, jak dla mnie wtedy, niezwykłą historię. 
Andrzej opowiadał o wyprawie do jaskiń Rumunii, w której uczestniczył w latach siedemdziesiątych. Zapamiętałam jak wspominał o wspinaczce w kominach jaskini Cetatile Ponorolui i o pozostawionej tam kartce z nazwiskami osób, które tam dotarły...

W skali eksploracyjnej naszego klubu maleńki epizod. Dla mnie on był bardzo cenny, bo mówił o jaskini w której i ja byłam i dobrze ją zapamiętałam. Dodatkowo dowiedziałam się o nim z ust Andrzeja, od którego się tego nie spodziewałam! Nie byłam razem z Andrzejem w jaskini, ale w przesunięciu czasowym, tak. Doskonale mogłam sobie wyobrazić o czym On mówił.
Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli znów się wspólnie spotkać i cieszyć, tym razem teraźniejszością - wiecznością!
Ewa Kotarba

Print
485 Rate this article:
Brak ocen

Koleżanki i Koledzy Koleżanki i Koledzy

Other posts by Koleżanki i Koledzy
Contact author

Leave a comment

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
Dodaj komentarz

Please solve captcha
x