Pamiętamy

Koleżanki i Koledzy
/ Kategorie: Pamiętamy

Zmarł Andrzej Lasoń

Ze smutkiem informujemy, że 24 kwietnia br. w wieku 65 lat zmarł

Andrzej Lasoń

Członek naszego klubu od 1974 roku.

Uroczystość pogrzebowa została odprawiona 30 kwietnia br. o godz. 14.20 w Sali pożegnań (po prawej stronie od wejścia głównego) na Cmentarzu Rakowickim.
Msza Św. w intencji ś.p. Andrzeja zostanie odprawiona w kościele NMP z Lourdes przy ul. Misjonarskiej 37 w Krakowie w dniu 1 maja br. o godz. 18.30

 


 

Spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem może nas zaskoczyć! W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, dzieląc się w rozmowie z Andrzejem wakacyjnymi wspomnieniami, nagle usłyszałam, jak dla mnie wtedy, niezwykłą historię. 
Andrzej opowiadał o wyprawie do jaskiń Rumunii, w której uczestniczył w latach siedemdziesiątych. Zapamiętałam jak wspominał o wspinaczce w kominach jaskini Cetatile Ponorolui i o pozostawionej tam kartce z nazwiskami osób, które tam dotarły...

W skali eksploracyjnej naszego klubu maleńki epizod. Dla mnie on był bardzo cenny, bo mówił o jaskini w której i ja byłam i dobrze ją zapamiętałam. Dodatkowo dowiedziałam się o nim z ust Andrzeja, od którego się tego nie spodziewałam! Nie byłam razem z Andrzejem w jaskini, ale w przesunięciu czasowym, tak. Doskonale mogłam sobie wyobrazić o czym On mówił.
Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli znów się wspólnie spotkać i cieszyć, tym razem teraźniejszością - wiecznością!
Ewa Kotarba

Previous Article Zmarł Jerzy Kramarz
Next Article Zmarł Maciej Grabalski
Print
1779
  • Contact
  • Komentarze

Koleżanki i Koledzy Koleżanki i Koledzy

Other posts by Koleżanki i Koledzy
Contact author
Please login or register to post comments.

Contact author

Please solve captcha
x